Elva_kk_muster_esileht-03

Elva Kultuurikeskusest

Meie uuenenud keskuses on ligi 1300 ruutmeetri jagu ruume. Hoones asub 256 kohaline multifunktsionaalne saal, milles saab korraldada kontserte, teatrietendusi, näidata kino ning lisaks pakkuda konverentsiteenust. Kunsti eksponeerime oma galeriis ning maitseelamusi pakub KultuuriKohvik. Seda ja palju muud saab nautida Elva Kultuurikeskuses.
Meie sisekord näeb ette
Meie asukoht ja kontaktid

Blogi ja uudised

Avaldatud: 18.09.2017
Elva Ettevõtluspäeval tunnustame Elva linna ettevõtjaid

Oktoobri esimesel nädalal toimub järjekordne üle-Eestiline Ettevõtlusnädal. Nende sündmuste raames korraldame 6.oktoobril,  algusega kell 10 Elva Kultuurikeskuses Elva Ettevõtluspäeva. Päevaprogramm toob lavale mitmed oma ala spetsialistid ning päeva teises pooles on soovijail võimalus külastatada Enics Eesti Elva tehast. Toetudes varasematele ettepanekutele, kuulutame välja konkursi kohalike ettevõtjate tunnustamiseks, seda neljas erinevas kategoorias, mille kohta leiate täpsema info Elva linna kodulehelt.

Loe lisaks
Avaldatud: 10.09.2017
Kultuurne sügishooaeg on saanud avalöögi

Võiks eestlasele kohaselt selle kesise Eesti suve üle kurta, kuid kultuuri mõttes seda kuidagi teha ei saa. Meenutades suve, leiame mitmeid toredaid sündmusi, mis meelt lahutasid. Olgu selleks siis suvelavastused, vabaõhukontserdid või spordisündmused. Seetõttu ei rauge hoog ka sügisel ning vaikselt vaatame juba uude aastasse. Nüüd on paras aeg haarata oma kalendrite järele ja hakata märkmeid tegema:

Loe lisaks
Vaata kõiki postitusi

Tulemas