Sel aastal kingi Elva Kultuurikeskuse elamusi soodushinnaga

Avaldatud: 07.12.2017Tagasi

Elva Kultuurikeskus annab teada, et seoses eelolevate pühadega saab Elva Kultuurikeskuse korraldatud käesoleva aasta detsembrikuu sündmuste pääsmeid soetada 20% soodsamalt. Jõulumüük leiab aset 8-10.detsember 2017, Piletimaailma keskkonnas.

Mõeldes oma fännidele ja klientidele, otsustasime teha varajase jõulukingi ja viia läbi sooduskampaania meie korraldatud detsembrikuu sündmuste osas. Kampaania korras annab kolmel päeval, 8-10.detsember 2017, soodustust 20% tavahinnast. 

Kampaania korras saab soetada soodushinnaga pääsmeid järgmistele sündmustele:  

Sooduskampaania ei laiene sündmustele, mis ei ole Elva Kultuurikeskuse korraldatud. 

„Saades inspiratsiooni Lõuna-Eesti turismikonverentsist, tahame premeerida pühade puhul oma fänne ja mis oleks parem võimalus, kui kinkida elamusi soodsama hinnaga“ kommenteeris Elva Kultuurikeskuse juhataja Kätlin Saarela.  

Pileteid saab soodushinnaga osta alates 8.detsembri hommikul, kella üheksast kuni 10. detsembri südaööni Piletimaailma müügikeskkonnaswww.piletimaailm.com ja Elva Kultuurikeskuse kassas.  

Infot Elva Kultuurikeskuse sündmuste kohta leiate kodulehelt www.elvakultuur.ee või keskuse sotsiaalmeediakanalist Facebook.

 

Lisainfo:

Merili Aasma

Turismispetsialist

Elva Kultuurikeskus

Tel: +372 733 0132

 

Koostaja:

Merili Aasma

kultuur@elva.ee


Galerii